+420 777 077 930

O společnosti Dama spol. s r.o.

Společnost Dama spol. s r. o. jsme založili v roce 1995 s myšlenkou vytvořit místo, kam budou lidé rádi chodit nakupovat nejen pro kvalitní zboží, ale také pro příjemnou atmosféru rodinné firmy, kde tým školených prodejců bude rád poskytovat nadstandardní služby.

Na počátku jsme měli jen myšlenku, nadšení a několik málo zaměstnanců. Začínali jsme prodejem hutních materiálů, ale postupně přibyly nabízené služby související s prodejem, a časem přišlo i na další rozšíření zboží.

V roce 1999

V roce 2006

 • probíhá rekonstrukce, máme větší prodejnu a rozšiřujeme sortiment profimarketu na Praze 10

V roce 2007

 • otevíráme novou prodejnu hutních materiálů a profimarketu na Praze 8

V roce 2010

Rolling Center
Inox System

  V roce 2012

 • se stáváme majiteli areálu v ulici Kutnohorská na Praze 10, kde část pronajímáme firmám, jejichž zaměření souvisí s naším podnikáním
 • v současné době máme 12 tisíc položek skladem a široký sortiment související s prodejem ocelí.
Dobrý Anděl

  V roce 2014

 • stáváme se DOBRÝM ANDĚLEM a pomáháme rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do finanční tísně. Cílem tohoto systému je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun.
 • CERTIFIKÁT DOBRÉHO ANDĚLA si můžete prohlédnout ZDE

  V roce 2018

  PRO-DOMA
 • stáváme se členem skupiny PRO-DOMA, největší sítě stavebnin v České republice

V našem e-shopu naleznete příslušenství pro zámečníky, kováře, stavební firmy, spojovací materiály, nářadí, barvy, laky, tmely, lepidla a mnoho dalšího. Vyrábíme kovářské prvky, polotovary a nedílnou součástí našich služeb je i zámečnická výroba.

Do budoucích let doufáme v přízeň našich zákazníků, kterým se snažíme stále zkvalitňovat naše služby a vytvářet místo, kam se rádi vrací nakupovat. Kde poctivost, slušnost a podání ruky, není jen frází.

Logo-Dama spol. s r.o.

Děkujeme Vám všem, našim zákazníkům, vděčíme Vám za úspěch firmy.

Kolektiv firmy Dama spol. s r.o.

Prezentace Dama spol. s r.o. na YouTube

Prezentace produktů

Prezentace služeb

Ochrana osobních údajů