+420 777 077 930

Váš bezpečný nákup je pro nás hlavní prioritou

Bezpečnost našich zákazníků při nakupování v e-shopu idama.cz především! Přecházíme proto na zabezpečený protokol HTTPS, který zajistí ještě bezpečnější nákup online z pohodlí domova.

Co znamená HTTPS?

Všimli jste si předpony HTTPS v adresním řádku Vašeho prohlížeče? E-shop společnosti Dama pracuje se zabezpečeným protokolem HTTPS. Přidali jsme se tak k webům, pro které je prioritou ochrana zákazníků. Stejně jako v kamenném obchodě nechcete, aby Vám někdo prohlížel doklady, ani na internetu nemáte zájem o sdílení osobních informací s někým, komu do nich nic není. Ochrana dat na internetu je aktuální téma. Stále více webů pracuje s osobními údaji při registraci nebo objednávkách. Jsme zodpovědný e-shop, není nám lhostejná bezpečnost Vašich údajů při nakupování.

Image 8

Šifrováním k ochraně zákazníků e-shopu 

Písmeno "S" v názvu protokolu je od anglického "secured" - zabezpečený. Když brouzdáte internetem, obsah webů, které navštívíte - formuláře nebo registrace, které vyplníte, se přenáší ze serveru na Váš počítač a zpět. Protokol HTTPS zaručuje, že jsou všechna data šifrovaná a chráněná. Při použití standardního protokolu HTTP je poměrně lehké obsah zjistit a není zaručeno, že tento obsah vytvořila příslušná webová stránka.

Image 1

Bezpečný e-shop šifruje přenos informací

Certifikát SSL, který toto zajišťuje, šifruje veškerý obsah a ten je po celou dobu přenosu pro případného čmuchala nečitelný a rozšifruje se až v počítači návštěvníka webu. Bezpečný web poznáte podle předpony HTTPS a ikony zámku (v prohlížečích Chrome, FirefoxExplorerSafari, Opera, Edge atd.) v adresním řádku. Po kliknutí na ikonu zámku zjistíte, pro koho byl certifikát vystaven. Můžete si tak ověřit, že nejste na falešném webu, který by se jen snažil vylákat z Vás citlivé údaje.

Přejeme Vám pohodový a bezpečný nákup v našem e-shopu.

  • Související články
  • Související produkty
01.04.2016
Společnost Dama připravila pro všechny kutily a řemeslníky slevy na vybrané zboží. Ceny za uvedené produkty platí pro nákup z našeho e-shopu. Prodejní akce platí od dubna do června 2016 do vyprodání zásob.
Celý článek
15.03.2016
Připravili jsme speciální slevy na všechny klempířské potřeby z našeho e-shopu! Některé zboží z tohoto sortimentu tak u nás nyní seženete až s 34% slevou. Akce platí do vyprodání zásob!
Celý článek
Ochrana osobních údajů