+420 777 077 930

Novinky v e-shopu - sady vrtáků, sekáčů a bitů

Novinky Profimarketu! Nově si můžete objednat špičkové kobaltové vrtáky na kov, profesionální stupňovitý vrták s titanem, příklepové vrtáky do betonu, samoostřící sekáče nebo kvalitní sadu bitů.

Od firmy HAWERA nově v nabídce:

Sada kobaltových vrtáků

Vrtáky jsou vhodné na všechny kovové materiály. Jsou vyrobeny z rychlořezné (HHS) oceli a obsahují 5 % kobaltu. Mohou se tedy chlubit velkou tvrdostí, odolností proti opotřebení a dlouhou životností. Broušená hlavice pod 135o snižuje vyosení otvoru, snižuje přítlak a rovněž i tření a zahřívání vrtáku. Sada obsahuje 19 ks vrtáků.
Více informací v E-SHOPU zde.

Image 2

Příklepové vrtáky do betonu

Vrtáky mají válcovou stopku a můžete je tedy upnout do všech vrtaček s průměrem sklíčidla do 13 mm. Vyznačují se vysokou odolností v ohybu, stabilitou při vrtání a celkovou trvanlivostí díky suché ochraně proti korozi. Sada obsahuje 5 ks vrtáků.
Více informací v E-SHOPU zde.

Image 4

Sada sekáčů se samoostřícími břity

Sada se skládá ze 4 sekáčů - 2 jsou špičaté a 2 jsou ploché. Speciální délka a geometrie samoostřícího břitu má za následek dvojnásobnou životnost (až 100 hodin). Špice sekáčů mají díky prvku RTec o 30 % vyšší úběrový výkon. Lze je používat prakticky do všech stavebních materiálů při sekacích a demoličních pracích.
Více informací v E-SHOPU zde.

Image 6

Od firmy RUKO máme v nabídce:

Stupňovitý vrták s titanovým povlakem

Profesionální vrták má spirálovou drážku, díky které je zajištěn hladký povrch materiálu a ostřejší břity. Vyroben je z rychlořezné oceli potažené povlakem nitridu titanu. Je možné ho použít do všech běžných průmyslových materiálů. Vrták má 13 stupňů pro vrtání.
Více informací v E-SHOPU zde.

Image 7

Od firmy WERA:

Sada bitů

Bity jsou odolné proti opotřebení. Magnetický nástavec zajišťuje rychlou výměnu bitů. Sada obsahuje 30 ks, které jsou umístěny v praktickém plastovém pouzdru.
Více informací v E-SHOPU zde.

Image 9

Kobaltové vrtáky | E-SHOP

Image 10 Image 1

Sada příklepových vrtáků | E-SHOP

Image 3

Sekáče se samoostřícími břity | E-SHOP

Image 5

Stupňovitý vrták na kov | E-SHOP

Image 11 Image 8

Sada bitů s magnetickým nástavcem | E-SHOP

Image 12 Image 13
  • Související články
  • Související produkty
20.05.2016
Představujeme Vám další novinky v e-shopu Profimarket! Nově si můžete objednat například lapač hmyzu, nabíjecí svítilnu na kolo, měřič spotřeby elektrické energie, nabíječku autobaterií, akumulátor, pájku nebo USB kabel.
Celý článek
18.05.2016
Rozšiřujeme sortiment v e-shopu Profimarket o nové produkty! Nyní si můžete z našich novinek koupit navíječ na hadici, kladkostroj, sadu vybrušovaných kovových vrtákůdetektor kovu, stolní brusku nebo sponkovačku.
Celý článek
03.05.2016
Připravili jsme pro Vás doprodej nerezových komponentů. Nízké ceny vybraných dílů platí do vyprodání zásob.
Celý článek
Ochrana osobních údajů