+420 777 077 930

Novinky v e-shopu: prodlužovačky na bubnech

Do Profimarketu jsme zařadili nové prodlužovací kabely na bubnech od renomované německé zn. Brennenstuhl. Kabelové cívky jsou s návinem 40 nebo 25 m s plastovým nebo pozinkovaným bubnem v neoprenovém provedení.

Buben s neoprenovým kabelem - 25 metrů

Stojan na neoprenový kabel o délce 25 m má inovovanou konstrukci. Nedochází tak k zamotávání kabelu při navíjení a díky tepelné ochraně je zabráněno přetížení a přehrátí. Kabel má krytí a lze ho využívat i v exteriéru. Max. zatížení činí 3 300 W při plném rozvinutí kabelu a 1 300 W pokud je kabel navinutý na buben částečně. Více v e-shopu zde.

Buben z pozinkovaného plechu s 25m kabelem

Tento buben s třížílovým kabelem má návin 25 m a čtyři zásuvky. Stejně jako předchozí model má i tento pozinkovaný plech, díky čemuž je ochráněn před korozí. Kabel můžete používat např. pro svářečky nebo kompresory. Zatížení při plném rozvinutí činí 3 300 W a 1 300 W při částečném. Více v e-shopu zde.

Image 6

Buben z pozinkovaného plechu s 40m kabelem

Hlavní výhodou oproti předchozímu typu prodlužovacího kabelu je jeho délka. O 15 m delší kabel tak umožňuje dosáhnout do větších dálek a je tedy vhodný pro použití při pracích na zahradě nebo na stavbě. Je rovněž opatřen pozinkovaným plechem s ochranou proti korozi, ergonomickým madlem s osou pro vedení kabelu a tepelnou ochranou proti přetížení a přehrátí. Hodnoty zatížení jsou stejné jako u předchozího modelu. Více v e-shopu zde.

Image 4

Prodlužovačky zn. Brennenstuhl | E-SHOP

Image 1

PROFIMARKET | E-SHOP

Image 5

  • Související články
  • Související produkty
30.06.2016
Představujeme Vám nové zboží v profimarketu, které v létě využijí hlavně majitelé zahrad či chalup. Ponorné čerpadlo s plovákem, tlakový postřikovač na přihnojování, 60cm hasák do dílny a příklepová vrtačka na zahradní práce.
Celý článek
16.06.2016
Novinky Profimarketu! Nově si můžete objednat špičkové kobaltové vrtáky na kov, profesionální stupňovitý vrták s titanem, příklepové vrtáky do betonu, samoostřící sekáče nebo kvalitní sadu bitů.
Celý článek
20.05.2016
Představujeme Vám další novinky v e-shopu Profimarket! Nově si můžete objednat například lapač hmyzu, nabíjecí svítilnu na kolo, měřič spotřeby elektrické energie, nabíječku autobaterií, akumulátor, pájku nebo USB kabel.
Celý článek