+420 777 077 930

Novinky v e-shopu - měřič spotřeby, lapač hmyzu, pájka ...

Představujeme Vám další novinky v e-shopu Profimarket! Nově si můžete objednat například lapač hmyzu, nabíjecí svítilnu na kolo, měřič spotřeby elektrické energie, nabíječku autobaterií, akumulátor, pájku nebo USB kabel.

Od společnosti EMOS rozšiřujeme sortiment zboží o následující produkty:

Image 9

Lapač hmyzu

Blíží se léto a s ním i otravný hmyz. Elektrický lapač hmyzu zpříjemní večery na verandě, terase, chatě nebo zahradním altánu. Elektrický náboj na mřížce lapače, umístěné před světelným zdrojem, totiž přilákaný hmyz usmrtí. Více informací v E-SHOPU zde.

Akumulátorová svítilna na kolo

Nabíjecí přední svítilna na kolo má tři režimy provozu. Vydrží svítit až 6 hodin, dosvit činí 110 metrů. Svítilnu lze nabít přes mini USB kabel. Více informací v E-SHOPU zde.

Měřič spotřeby elektrické energie

Energy Meter přehledně měří a sleduje spotřebu elektrické energie spotřebičů, počítá náklady energií a zaznamenává dobu připojení elektrických spotřebičů k měřiči. Všechny hodnoty jsou zobrazeny na LCD displeji. Více informací v E-SHOPU zde.

Sada meřících kabelů s hroty

Měřící kabely mají vyměnitelné hroty a jsou určeny pro napojení na multimetr. Hroty lze lehce vyměnit. Více informací v E-SHOPU zde.

Image 4

Nabíječka autobaterií

Jedná se o automatický nabíječ a dobíječ 6V / 12V olověných akumulátorů. Disponuje nabíjecími režimy pro malé i velké akumulátory s kapacitou 1,2 Ah až 120 Ah. Více informací v E-SHOPU zde.

Image 5

Akumulátor

Olověný akumulátor je tzv. VRLA baterie (Valve Regulated Lead Acid – ventilem řízené olověné kyselinové), kde je uvolňování plynů řízeno tzv. ventilem. Více informací v E-SHOPU zde.

Propojovací kabel USB

USB kabel 2.0 je vhodný pro připojení mobilních telefonů, tabletů a jiných mobilních zařízení k počítači. Slouží pro přenos dat i nabíjení. Více informací v E-SHOPU zde.

Od společnosti TUSON jsme do sortimentu zařadili:

Pájka EP300

Jde o vysokopříkonovou hrotovou pájku pro měkké pájení cínem pro domácí pájení a spojování kovových materiálů. Více informací v E-SHOPU zde.

Image 8

Lapač hmyzu | E-SHOP

Image 1

Svítilna na kolo | E-SHOP

Image 2

Měřič spotřeby | E-SHOP

Image 3

Akumulátor | E-SHOP

Image 6

Kabel USB | E-SHOP

Image 7
  • Související články
  • Související produkty
Ochrana osobních údajů