+420 777 077 930

Novinky v e-shopu: čerpadlo, postřikovač, vrtačka či hasák

Představujeme Vám nové zboží v profimarketu, které v létě využijí hlavně majitelé zahrad či chalup. Ponorné čerpadlo s plovákem, tlakový postřikovač na přihnojování, 60cm hasák do dílny a příklepová vrtačka na zahradní práce.

Ponorné čerpadlo

Čerpadlo od firmy TUSON je ideálním pomocníkem, když potřebujete odčerpat znečištěnou vodu z vaší zahrady nebo okolí chalupy. Vysoká kapacita čerpání je zajištěna silným motorem s příkonem 400 W. Více v e-shopu zde.

Tlakový postřikovač

Potřebujete-li přihnojit zahradní floru, pak vám poslouží tlakový postřikovač SANI. Postřikovač má objem přes 10 litrů a je vybaven ruční pumpou s bezpečnostním ventilem. Můžete na něm nastavovat proud a podle barvy vidíte i tlak. Pro lepší manipulaci je vybaven popruhem a madlem. Více v e-shopu zde.

Image 3

Rohový hasák

Hasák značky MAGG je ideálním nástrojem do zahradní dílny nebo domácnosti. Chrom-vanadiová ocel zajišťuje vysokou odolnost pro povolování a utahování šroubů či matic i nestandardních rozměrů. Díky délce 60 cm ho lze využít i na přidržování armatur nebo trubek. Více v e-shopu zde.

Image 2

Příklepová vrtačka

Správnému kutilovi nesmí v dílně chybět příklepová vrtačka. Např. ta od firmy TUSON umí plynule regulovat otáčky a nastavit maximální otáčky pomocí kolečka na spoušti. V balení najdete rovněž rukojeť s hloubkovým dorazem a kličku na sklíčidlo. Více v e-shopu zde.

Image 4

Image 6

Ponorné čerpadlo | E-SHOP

Image 1

Rukojeť s dorazem a klička | E-SHOP

Image 5


PROFIMARKET | E-SHOP

Image 9

  • Související články
  • Související produkty
16.06.2016
Novinky Profimarketu! Nově si můžete objednat špičkové kobaltové vrtáky na kov, profesionální stupňovitý vrták s titanem, příklepové vrtáky do betonu, samoostřící sekáče nebo kvalitní sadu bitů.
Celý článek
20.05.2016
Představujeme Vám další novinky v e-shopu Profimarket! Nově si můžete objednat například lapač hmyzu, nabíjecí svítilnu na kolo, měřič spotřeby elektrické energie, nabíječku autobaterií, akumulátor, pájku nebo USB kabel.
Celý článek
18.05.2016
Rozšiřujeme sortiment v e-shopu Profimarket o nové produkty! Nyní si můžete z našich novinek koupit navíječ na hadici, kladkostroj, sadu vybrušovaných kovových vrtákůdetektor kovu, stolní brusku nebo sponkovačku.
Celý článek
Ochrana osobních údajů