+420 777 077 930

Bezpečnostní zámky TSA pro klidné cestování letadlem

Představujeme bezpečnostní kódové visací zámky TSA pro zipová zavazadla. Zámky se hodí každému, kdo se v dnešní době chystá na cestu letadlem. Letištní kontrola může zámek na zavazadle v případě nejasností otevřít a následně zavřít, aniž by byl zničen.

Zámek TSA na zipu zavazadla

Image 2

Systém TSA (Transportation Security Administration ~ Přepravní bezpečnostní správa) byl vyvinut v reakci na 11. září 2001 ke zvýšení bezpečnosti přepravních systémů v USA. Kvůli bezpečnosti může docházet ze strany pracovníků TSA (celní správa) kromě skenování také ke kontrole každého zavazadla otevřením.

Visací zámky TSA jsou vyvinuty tak, aby kontroloři nemuseli zámek přeštípnout, ale otevřít pohodlně bez známek násilí pomocí univerzálního klíče a následně zpět uzamknout. Zámky jsou uživateli doručeny bez klíče, ten mají pouze TSA zmocněnci. Některé TSA zámky (model TSA 78 30 SB) obsahují indikátor, který vás upozorní, že byl zámek za účelem kontroly odemknut univerzálním klíčem.

V současné době je pracovníky TSA kontrolováno přes 450 letišť na celém světě. Kromě USA můžete počítat s kontrolou hlavně ve Velké Británii, na Novém Zélandu, Nizozemí, Austrálii nebo v Japonsku.

Zámek TSA doporučujeme všem, kteří se chystají na dovolenou i mimo zmíněné země. Běžný zámek se vám může vrátit poškozený.

Kvalitní bezpečnostní zámek TSA označený značkou Red Diamond je vyroben ze zinkové slitiny a trojmístný kód s možností změny umožňuje až 1000 různých kombinací.

Postup nastavení kódu u bezpečnostních zámků TSA

- odemkněte zámek kódem 000 nastaveného z výroby
- otočte třmenem o 90° a zmáčkněte ho dolů
- nastavte novou kódovou kombinaci
- vraťte třmen do původní polohy
- zámek uzamkněte protočením čísel

V nabídce e-shopu máme tři modely TSA zámků

TSA 74 TSA 77 TSA 78 (s indikátorem)
Image 1
  • Související články
  • Související produkty
Ochrana osobních údajů