+420 777 077 930

AKCE: Kit pro samonosnou bránu do průjezdu 10 až 16 m

Samonosné brány jsou běžně používaným, ideálním a bezúdržbovým řešením vašich průjezdů. Nyní můžete využít akční nabídku setu pro bránu s průjezdem od 10 do 16 metrů. Povrchová úprava komponentů je galvanický zlatý zinek.

Obsah setu pro bránu do průjezdu 10 až 16 m | E-SHOP

Image 1

Šína GIPI 4 RMZ Rolling Center (15 m) 

Speciálně tvarovaná šína je navařená nebo přišroubovaná ke spodní části rámu brány a je nasunutá na dvou vozících CA 4 RMS a na obou koncích zaslepená záslepkou 153 G. Kolejnice s rámem u samonosných bran musí být o 30 % delší než je samotný průjezd. Uvnitř konce kolejnice je náběh 41/G, který navádí bránu do dorazu 50/G.

Image 2

Vozík CA 4 RMS Rolling Center (2 ks)

Vozík pro brány a vrata do průjezdu 16 m a hmotnosti 1200 kg slouží jako spodní vedení brány a používá se v páru. Jedná se o dvouřadé osmi – kolečkové ložiskové vozíky, které jsou speciálně vyrobené pro šínu GIPI 4 RMZ. Vozíky se kotví do betonového základu hlubokého do nezámrzné hloubky cca 1 m chemickou maltou a pozinkovanou závitovou tyčí M16. Rozměr mezi vozíky se liší podle parametrů brány.

Image 3

Náběh 41/G Rolling Center (2 ks)

Náběhová kladka 41/G slouží k navedení samonosné brány do spodního dosedového dorazu 50/G. Náběh je přišroubovaný uvnitř kraje kolejnice GIPI 4 RMZ. V případě, že průjezd přesáhne 6 m nebo bude mít brána velkou hmotnost nebo bude často v otevřeném stavu, doporučuje se použít z každé stany kolejnice jeden náběh.

Image 4

Doraz 50/G Rolling Center (2 ks)

Dosedový spodní doraz je umístěný ve spodní části průjezdu. Slouží jako dojezdová kapsa, do které pomocí náběhu 41/G najede rám brány a přenese tak na sebe v zavřeném stavu část váhy z vozíků, které se tudíž permanentně nezatěžují. Díky tomu se prodlouží jejich životnost. V případě, že průjezd přesáhne 6 m nebo má brána velkou hmotnost či je často v otevřeném stavu, doporučuje se použít z každé strany jeden.

Akční leták s komponenty na brány a vrata KE STAŽENÍ Soubory ke stažení v pdf

Kit pro samonosnou bránu do průjezdu 10 až 16 m

Image 7
Komponenta Délka / ks Provedení Koupit
Šína GIPI 4 RMZ 15 m Klasický Zn E-SHOP
Vozík CA 4 RMS 2 ks  Golden line E-SHOP
Náběh 41/G 2 ks Golden line E-SHOP
Doraz 50/G 2 ks Golden line E-SHOP
Cena setu 36 799,- Kč s DPH | 30 412,- bez DPH
* Komponenty jsou prodávány v provedení Golden line


Komponenty pro brány a vrata | E-SHOP

Image 5

  • Související články
  • Související produkty
Ochrana osobních údajů